Скільки грошей мінімум необхідно на місяць? – результати опитування

Мінімальна зарплата в Україні має зрости з нинішніх 150 доларів до 300 доларів, це є завданням Кабміну, заявляв не так давно Володимир Гройсман.

Він також додав, що “мінімалка” в Україні за останні три роки зросла в три рази – в доларовому еквіваленті з близько 50 доларів в 2016 році до 150 доларів в 2019 році.

Ми вирішили запитати у читачів, чи влаштовують такі суми, скільки мінімум грошей їм потрібно на місяць?

Відповіді були різні. Так, користувач під ніком freeze згадав про знайомих пенсіонерів, які примудряються існувати на 5 тис. гривень на місяць. Ще й платять взимку за ЖКГ 2200 грн. При цьому, він вважає, що сім’я з трьох осіб повинна мати дохід мінімум в 1 тис. доларів на місяць.

За розрахунками Gln_Vlrn, щоб просто існувати в Україні, потрібно 4950 гривень на одного. Але це без урахування відвідувань зубного, спортзалу, без розваг, витрат на ліки, купівлі одягу і т.п. Сам користувач підкреслив, що не зміг би вижити на 150 доларів.

Для MASolomko навіть обіцяні 300 доларів на місяць не стануть панацеєю. Він не впевнений, що зміг би прожити на цю суму, навіть якби жив сам в невеликій квартирі

Користувач zРадио розповів про витрати сім’ї з трьох осіб і без маленьких дітей, у підсумку якого озвучив три підходи: “мінімум-мінімум”, “комфортний мінімум”, “комфортний рівень”.

І наостанок хотілося б розповісти про підхід користувача з ніком Козак-характерник, який вирішив підкріпити свою позицію віршем Тараса Шевченка.