На Дніпропетровщині міський голова розкрадає бюджетні кошти – активісти (фото)

  			На Дніпропетровщині міський голова розкрадає бюджетні кошти – активісти (фото)
170242 ПЕРЕГЛЯДІВ

В місті Марганці Дніпропетровської області міська влада на конкурсі щодо реконструкції нежитлової будівлі під центр надання адміністративних послуг пролобіювала свою фірму, щоб присвоїти великі кошти. Про це повідомив з місця події кореспондент інформаційного порталу Володимир Садиков.

“В нашому місті за підтримки програми “U-LEAD з Європою” повинен бути збудований новий сучасний ЦНАП за світовими стандартами за участі та при фінансовій допомозі “U-LEAD з Європою”, але мер Олена Жадько спільно зі своїм оточенням провела фіктивний аукціон, щоб отримати перемогу для вигідної їй фірми та вкотре вкрасти кошти з бюджету”, – розповідає журналіст.

На цьому знімку ми бачимо проєкт ЦНАПу згідно зі звітом міського голови Марганця в грудні 2018 року.

А ось так він виглядає зараз.

Умови конкурсу виписали так, як потрібно своїй фірмі, але Східним офісом Держаудитслужби було проведено моніторинг закупівель, зокрема, Управління капітального будівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та комунального майна Марганецької міської ради та були виявлені порушення. Міська влада на чолі з Жадько не розірвала договір з ПП “АВІГЕЯ СТ”, а навпаки, почала оскаржувати в судовому порядку дії Східного офісу Держаудитслужби задля затягування процесу, щоб саме “потрібна” фірма освоїла кошти міського бюджету.

Факт порушення закону доведено і Східним офісом Держаудитслужби, і окружним адміністративним судом в місті Дніпрі, і апеляційним судом Дніпропетровської області.

“За три роки нікопольська фірма “АВІГЕЯ СТ” по місту Марганець освоїла понад 20 млн грн. Фірма, маючи уставного фонду 100 грн, в місті Марганці заробляє мільйони. Ця організація і світло робить, і кладовищем марганецьким займається, і дорогами, яких немає, і обрізанням дерев, і будівництвом”, – зауважує Володимир Садиков.

stopcor.org

Связь с редакцией - politica.chat@gmail.com

Мої відео